Chcesz skorzystać z usług lidera w zakresie technologii czujników i pioniera w dziedzinie Przemysłu 4.0?


ifm electronic – postaw na technologię automatyzacji i cyfryzacji już dziś!

ifm elektronik powstała w 1969 roku i od samego początku produkuje, opracowuje i sprzedaje na całym świecie oprogramowanie, czujniki, sterowniki i systemy dla automatyki przemysłowej. Mogą pochwalić się tym, że są pionierami Przemysłu 4.0, co pozwala im na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w celu digitalizacji całego łańcucha wartości „od czujnika do ERP”. Aktualnie rządzi nią drugie pokolenie, które przejęło ją po tym pierwszym. ifm electronic zatrudnia ponad siedem tysięcy pracowników w 95 krajach i jest jednym ze światowych liderów rynku. Międzykulturowość i międzynarodowość pozwala na połączenie sił z elastycznością i bliskim kontaktem z klientami firmy średniej wielkości. Postaw na usługi ifm electronic już dziś!

Firma ifm – dlaczego osiągnęła tak duży sukces na skalę światową?

Firma ifm na pierwszym miejscu zawsze stawia ludzi. Dzięki partnerom handlowym i firmom handlowym mają wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju zespół sprzedaży i serwisu, który składa się z ponad 1700 pracowników oraz oferuje najlepsze doradztwo dla wszystkich klientów w aż 185 krajach! Zatrudniają wyłącznie profesjonalnych ekspertów i ekspertki, którzy znają się na warunkach regionalnych jak mało kto! Są w stanie zapewnić indywidualne i pełne zaufania wsparcie. Lekko ponad 1100 pracowników i pracownic działu badań i rozwoju współpracuje wyłącznie z uniwersytetami, klientami i instytucjami badawczymi, aby znaleźć idealne dla nich rozwiązania. Mogą pochwalić się tym, że wynikiem tego zaangażowania są wyniki z 2019, w którym osiągnęli blisko 1000 patentów i około 80 nowych zgłoszeń patentowych.

Zdecyduj się na najwyższą jakość – zdecyduj się na firmę ifm pochodzącą z Niemiec!

Firma ifm to produkty wyłącznie najwyższej jakości pochodzące z Niemiec. Jest to miejsce, które w mieście Essen ma swoją siedzibę korporacyjną oraz zakład rozwojowy i produkcyjny w regionie Jeziora Bodeńskiego. To właśnie tam opracowywane i produkowane jest około 50% ich portfolio. Wymagania rynku regionalnego mogą być szybko realizowane, ponieważ inne zakłady produkcyjne na dużych rynkach, takich jak Azja czy USA, pozwalają na szybką reakcję. Wysokie standardy to podstawa, dlatego pracownice i pracownicy w międzynarodowych zakładach są szkoleni również w Niemczech. Postaw na ifm elektronik już dziś, a z pewnością się nie zawiedziesz!